Soy Marika
Aktualności,  Poznaj mnie

Poznaj mnie!

¡Hola!

Soy Marika.
Z miłości do książek powstała Biblioteka Słów, gdzie daje upust wszystkim emocjom, które ogarniają moją czytelniczą duszę, podczas poznawania różnych literackich historii.

I tak oto jestem ja — osoba, która zatraciła się bezpowrotnie w literaturze. Bo książki to nie tylko słowa, ale także miłość, piękno, inteligencja, tworzenie nowego świata na miliony sposobów.

Ale może zacznijmy od tego, że się Wam przedstawię 🙂

Moje imię już poznaliście — po co dwa razy je powtarzać.

Pracuję w miejscu marzeń, czyli w bibliotece. To tam, zarażam młodych czytelników miłością do książek oraz dziele się radością z możliwości z czytania. Zdecydowanie uwielbiam poznawać w tym miejscu ludzi, którzy tak samo jak ja pałają pasją do książek.

Oprócz tego zajmuję się promocją czytelnictwa. Jako recenzentka współpracuję z wydawnictwami oraz pisarzami. Wspieram debiutujących autorów w zakresie promocji oraz rzetelnej opinii na temat ich książki.

Jestem także tak zwanym beta czytelnikiem/ beta recenzentem. Co to oznacza w praktyce? Zanim autor wyśle swoją propozycję wydawniczą, może wysłać tekst najpierw mnie, abym wyraziła swoje zdanie o niej — jestem bardzo krytyczna 🙂

Sama także wydałam książkę. W lipcu 2021 roku nakładem Wydawnictwa Alternatywne, ukazała się moja debiutancka książka „Cień. Mroczna Pokusa” — szczerze, nie jestem niej zadowolona.

Planuję napisać wiele książek, ba nawet je piszę, ale ukażą się one pod pseudonimem.

Kocham język hiszpański, dlatego podjęłam naukę, aby móc się nim posługiwać. Na razie idzie mi słabo, ale warto się pomęczyć, aby potem zobaczyć efekt.

Zajmuję się także fotografowaniem oraz grafiką komputerową.

Czy coś jeszcze Mój Drogi Czytelniku? Myślę, że nie ma co pisać oh i ahów 😀

Zatem — rozgość się i zatrać się w literaturze.

¡Hasta Luego!