Aktualności,  Współpraca

Współpraca

Uwaga, uwaga! Ogłoszenie booksowe!

Jeśli jesteś Wydawcą i poszukujesz osoby, która podejmie się współpracy przy danym tytule, lub też stałej promocji, to właśnie ją znalazłeś — tak, waśnie piszę osobie. Musisz wziąć pod uwagę tylko jedno — zawsze piszę szczerze, co sądzę o danej pozycji, nigdy nie okłamuję swojego Czytelnika! Zatem jeśli szukasz takiej osoby, która rzetelnie oraz poważnie podejdzie do promocji literatury w Polsce, to napisz śmiało na: [email protected]

To samo dotyczy autorów debiutujących jak i już tych, co mają to za sobą. Mogę zostać Twoim beta Recenzentem, Recenzentem w późniejszej fazie wydawniczej, albo także mogę objąć Patronatem Twoją książkę. Przy tym tylko pamiętaj, że przyjmuję pod swój Patronat tylko te pozycje, które miałam wcześniej możliwość przeczytać, oraz zweryfikować czy jest to pozycja, która bezgranicznie skradła moje serce czytelnicze.

Przyjmuje także wszelkie oferty współpracy, które uważam, że warto podjąć. Zatem nie bój się, nie gryzę — tak myślę — i napisz do mnie w czym rzecz. Zawsze odpisuję!

Wszelkie szczegóły współprac są ustalane indywidualnie 🙂

Kontakt: [email protected]