Książka - Cień. Mroczna Pokusa
Newsy

Zapowiedź! „Cień. Mroczna Pokusa”

23 lipca tego roku nakładem Wydawnictwa Alternatywnego ukaże się moja debiutancka książka „Cień. Mroczna Pokusa”. Jest to pierwsza część trylogii Cień z gatunku fantastyka.

„Evelyn jest zwyczajną nastolatką, a przynajmniej jest nią do momentu, kiedy w szkole pojawia się tajemniczy nowy uczeń. Przystojny Lucas z miejsca znajduje się w centrum zainteresowania szkolnej społeczności, której żeńska cześć nie potrafi oprzeć się jego magnetycznemu urokowi. Również Evelyn ulega zauroczeniu, które powoli przeradza się w coś więcej…


Przypadek sprawia, że Evelyn i Lucas będą zmuszeni spędzić trochę czasu tylko we dwoje, z dala od codzienności. Wszystko wskazuje na to, że czeka ich romantyczna przygoda. Jednak ich historia nie jest zwykłym romansem, a Evelyn zaczyna powoli odkrywać, że nie jest wcale taką zwyczajną nastolatką… Przebywanie z Lucasem, zamiast dawać odpowiedzi, rodzi coraz więcej pytań… Czy to możliwe, żeby ci dwoje znali się już dużo, dużo wcześniej…?
W opowieść zaczynają wkradać się fantastyczne istoty – pojawiają się wiedźmy, anioły, demony oraz ich rozsierdzona matka, Lilith. Sny Evelyn stają się coraz dziwniejsze, coraz bardziej sugestywne i niepokojące. Mity przeplatają się z rzeczywistością.
Jak Evelyn poradzi sobie w nowej sytuacji, jak przyjmie niewiarygodną prawdę? I najważniejsze – kim jest Lucas?”

Patroni: